Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Vstupné a ceny

Vstupné = místenky

Vstupné na pořady s hosty označujeme jako místenky, abychom ho odlišili od vstupného na festival. Místenka na pořad s hostem slouží zároveň jako vstupenka na festival po dobu pořadu (max. půlhodinu předem) a dobu autogramiády a podepisování (a půlhodinu poté), tedy do 4 hodin celkem. V ceně vstupného je zahrnuta základní informační brožura s plánkem areálu, otvírací dobou festivalu a prodejen a restaurací okolo, představením hostů a dalšími informacemi. Dále vysoká kvalita organizace a technického zajištění, řada nadstandardních služeb, péče o prostředí akce a DPH.

Podrobnosti a odkaz na nákup přes TicketOn

Druh vstupného Platba na místě
příplatek All Inclusive GOLD 2000 Kč
příplatek All Inclusive SILVER 1200 Kč
Místenka na pořad se zahraničním hostem 100-700 Kč
Fotografie herce s podpisem 250 Kč
Fotografování s hercem, tištěná a elektronická fotografie 200 Kč
Podpis fotografie fanouška s hercem 150 Kč

Ceny místenek na pořady jednotlivých hostů jsou uvedeny například zde.

All Inclusive

Výhodný nákup místenek na všechny pořady s hosty a na speciální pořady. Je v nabídce pouze při přihlašování přes systém Amber.

Slevy

Z cen místenek na pořady se zahraničními hosty neposkytujeme slevy.

Předání, výměna a ztráta vstupenek

Poukázku na vstupenku-místenku ze systému TicketOn můžete předat komukoliv, ale dejte nám vědět změnu jména. Vstupenku s místenkou (již na recepci získanou za poukázku) lze někomu jinému předat výhradně prostřednictvím recepce, jinak jsou neplatné. Poškozenou vstupenku lze vyměnit bezplatně na recepci. Při ztrátě vstupenky s místenkou je nutné si koupit novou.

Neúčast a vrácení vstupného

V případě, že se nemůžete zúčastnit a máte již zakoupenou vstupenku, dejte nám vědět e-mailem info@festivalfantazie.cz minimálně 24 hodin před začátkem pořadu. V tom případě vám vrátíme polovinu zaplacené částky.

Zručení pořadu a vrácení vstupného

V případě, že host odvolá účast nebo dojde k jinému problému a pořad neproběhne, vrátíme vám celou zaplacenou částku bez manipulačního poplatku 50 Kč.

Vstupné na festival

Zaujal vás program festivalu a chcete se zúčastnit nejen pořadů s hosty? Pokračujte na stránky FanCity a zjistěte více o službách, programu a Vstupném.