Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Pořady hostů

Připravujeme aktuální data pro tuto stránku

 

 

 

 

Místenka za 50 Kč je zakoupitelná v přihlášce na FanCity v systému Amber nebo na místě.

Fotografie a podpisy:

Studiová fotografie A5 s podpisem: 100 Kč

Fotografie A5 s fanouškem: 100 Kč (včetně elektronické podoby)

Podpis CD: v ceně CD

Podpisy, fotografie a CD půjde zakoupit na místě. Podpořte zpěvačku zakoupením CD. Děkujeme.


Detaily:

Podpisy a fotografie půjde zakoupit v jedné nabídce spolu s místenkami v rámci systému Amber. Nákup přes Amber spustíme v druhé půlce dubna.

Zakoupenou poukázku ze systému Amber  vyměníte při příchodu na festival za připravenou obálku se žetony. Tyto žetony pak budete postupně vyměňovat za studiové/seriálové podepsané fotografie, odevzdávat při fotografování a podepisování. Žetony lze dokoupit i na místě na recepci.

Pořady budou stručně tlumočeny. Na začátku pořadu nebo v jeho průběhu bude host stručně či podrobněji představen. Moderátor se bude hosta ptát na připravené otázky a otázky z publika (posílané na papírcích nebo pokládané přes bezdrátový mikrofon nošený pomocníkem).

Fotografie s fanoušky budou k dispozici vytištěné ještě ve stejný den večer. Výdej fotografií bude v Aréně (předsálí divadelního sálu v 1. patře KCN) při každém fotografování a podepisování a hodinu poté. V průběhu dne na recepci, aby byly dostupné i těm, kdo měli zaplaceno vstupné jen na předchozí den a z nějakého důvodu si nevyzvedli večer.

Elektronická verze fotografií bude ke stažení na místě na počítači umístěném ve vestibulu, nebudeme zasílat mailem.

Věříme, že prodej místenek, fotografií a podpisů předem, spolu se samoobslužným získáním fotky v elektronické podobě podstatně zrychlí celý proces a zkrátí čekání na minimum.


Průvodcovské služby hostům zajišťuje Aleš Kostka s Terezií Holešínskou, Marek Dlouhý s Lukášem Musílkem a jazyková škola Fran - paní Olga Ryšavá a její studenti. Děkujeme.