Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Pořadatelé

Pořadatelem série Festivalů fantazie a pořadů se zahraničními hosty na nich je neziskové občanské sdružení SFK Avalon o.s., založené v r. 2001 členy sci-fi klubu Avalon (od r. 1994). Cíle a prostředky sdružení jsou popsány ve stanovách SFK Avalon. Prostor pro spolupráci je otevřen pro jednotivce Chci pořádat nebo Chci pomoci FF sérii i pro společnosti a organizace Partnerství.

SFK Avalon má dva zaměstnance. Ostatní pořadatelé, vedoucí programových linií a autoři pořadů připravují a realizují festivaly dobrovolně ve svém volném čase jen za symbolickou odměnu. Příjmy festivalu věnují zlepšování programu, služeb, organizace a technického zajištění. Partneři festivalu zajišťují část programu a ceny do turnajů, pomáhají s propagací, částečně přispívají na provoz herny, účast hostů a podobně.

Přes dobrovolnický charakter se pořadatelé snaží o profesionalitu a mají zodpovědnost za pronajaté majetky a bezpečnost účastníků. To zvyšuje nároky na dodržování Pravidel účasti. Pomozte prosím i včasným upozorněním na drobné nedostatky, které se dají napravit. Pořadatele ve službě lze poznat dle triček a pořadatelské visačky, mimo službu dle visačky.

Hlavní pořadatelé

Ing. Václav Pravda

ředitel festivalu

Strategie rozvoje, partnerství a spolupráce, celková organizace, budovy, program, web, hosté, marketing, granty, řízení provozu


Ing. Petra Gerstnerová

ekonomka festivalu

Podpora ředitele a vedoucích festivalu. Účetnictví, administrati-va, zpracování přihlášek a ubytování. Vedení občerstvení.


Ing. Tomáš Bačkovský

zástupce ředitele

Vedoucí heren: PC herna a konzole, deskovky a kartičky, DDR, RPG ..., Starost o partnery. Zastupování ředitele festivalu.


Radek Novický

zástupce ředitele

Vedoucí techniky: Zajištění a provoz techniky, vedení tech. a tiskového centra, speciální úkoly. Zastupování ředitele festivalu.


Marek Augustin

vedoucí recepce

Vedení recepce festivalu. Vstupenky, výdej materiálů, prodej místenek a upomínkových věcí. Informační služby.


Kontakty

Přímé maily na vedoucí pořadatele najdete v jejich jménech. Ostatní kontakty.