Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Nejdůležitější

FanCity je prestižním festivalem popkultury (zejména fantastiky a her), jedním z největších v ČR. Kromě dalšího pestrého programu přináší setkání s několika zahraničními hosty, většinou herci. Součástí FanCity jsou herní festivaly GameFFest a Český MineCon a hororový minifestival Bloody Xmas.

Termín: 24. - 28. 10. 2012

Středa 17-1 h. Čtvrtek 9-1 h. Pátek 9-2 h. Sobota 9-2 h. Neděle 9-17 h.

Místo: KC Novodvorská, Praha

Novodvorská 1013/151, Praha 4 - Lhotka, Mapy.cz

Doprava:

Z Florence nebo Hlavního nádraží metrem C na stanici “Kačerov”, dále 6 zastávek autobusem 106 nebo 196 na zastávku Sídliště Novodvorská. Ze Smíchovského nádraží autobusem 197 je to 7 zastávek. Doporučení k využití MHD a podrobnosti o průjezdu Prahou autem a o parkování hledejte v sekci Doprava.

Program s hosty:

Postupně doplníme. 

Vstupné = místenky:

Vstupné na pořady s hosty označujeme jako místenky, abychom ho odlišili od vstupného na festival. Místenka na pořad s hostem slouží zároveň jako vstupenka na festival po dobu pořadu (max. půlhodinu předem) a dobu autogramiády a podepisování (a půlhodinu poté), tedy až 5 hodin celkem.

Poukázky na místenky lze zakoupit službou TicketOn (od 1.10.). S poukázkou přijdete na recepci festivalu, složíte vratnou zálohu 200 Kč a dostanete vstupenku na festival a místenku pro přístup do sálu na pořad s hostem. Zálohu dostanete zpět v případě, že vaše účast nepřekročí výše uvedený časový rozsah. V případě, že se zdržíte, záloha se stává vstupným na festival a vy můžete zůstat do konce programu příslušného dne.

Ceny místenek na jednotlivé hosty uvedeme postupně později.

Občerstvení a stravování

Přímo v kongresovém centru je v přízemí cukrárna/lahůdky a restaurace. Pro účastníky je dále v 1. patře otevřen bar.

V dosahu pár desítek metrů od KCN najdete další restaurace, bary, prodejny potravin a jiné obchody. Konzumace doneseného jídla a pití v prostoru KCN je zakázána.

Podrobnosti v Stravování.

Ostatní program FanCity:

Rozmístění programu v čase a prostoru (aktualizace 27.9.)

Přihlášené pořady i s anotacemi (aktualizace průběžně, zatím není)

Časový program (pdf, zatím není)

 

Hry Pořady Extra program Hosté Bloody Xmas

Ubytování

Pokud vás festival zaujal a chcete se zúčastnit nejen pořadů s hosty a ubytovat se prostřednictvím festivalu, přejděte na stránky festivalu FanCity, kde se dozvíte informace o Vstupném, Ubytování a podobně.