Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Informační služby a recepce

Fórum

Pro zodpovídání dotazů a slušnou, věcnou diskusi slouží stránka události FanCity 2012 na Facebooku. Děkujeme za příspěvky.

Praktické informace

Několik rad, co si nezapomenout vzít na festival.

Recepce

Recepce slouží k prodeji vstupenek, registraci předem přihlášených účastníků a jako informační centrum. Jednotlivá pracoviště recepce jsou v průběhu dne a podle potřeby rozšiřována či slučována (a příslušně označena):

  1. Pro prodej vstupenek a místenek pro předem nepřihlášené, kteří nechtějí ubytování. Stačí říct, jakou vstupenku chcete, zaplatíte příslušnou částku, dostanete vstupenku.
  2. Pro předem přihlášené, kteří nechtějí žádné změny v přihlášeném. Stačí ukázat průkaz totožnosti, dostanete obálku účastníka se štítkem o přihlášeném a se všemi vstupenkami, stravenkou, ubytovenkou, poukázkami... Případně doplatíte či dostanete něco zpět.
  3. Pro ty, kdo chtějí ubytování, a pro změny v přihlášeném.
  4. Pro výdej a prodej rozšířených účastnických materiálů a upomínkových předmětů. Na základě štítku na obálce účastníka nebo na základě přání.

Připomínky k organizaci a hlášení problémů

Připomínky k organizaci: Součástí hlavní informační plochy je papír pro psaní připomínek k organizaci festivalu. Na něj má smysl psát pouze připomínky trvalejšího charakteru. Upozornění na chybějící toaletní papír, papírové ručníky, prasklé žárovky, špínu a další urgentní věci prosíme hlaste okamžitě organizátorům ve službě u vchodu do budovy nebo na recepci.

HOT LINE: Setkáte-li se s neochotou vchodové služby nebo nevyřešeným problémem, nedodržováním pravidel festivalu a podobně, hlaste prosím problém okamžitě na recepci nebo na HOT LINE, jejíž číslo máte v informační brožuře a je uvedeno na telefonních seznamech u vchodů do všech festivalových budov.

Megafon: Pro řízení venkovních i vnitřních akcí nebo v případě potřeby a nouze používáme megafon pro okamžité informování. Jestliže budete k něčemu vyzváni, okamžitě prosím uposlechněte, může to být otázka bezpečnosti nebo jiný závažný důvod. Děkujeme.

Letáčky a informační cedule: Nepřelepujte, nestrhávejte a nepřepisujte organizační letáčky a cedule. Upozorněte nás prosím na případné chybějící informační cedule. Ohledně výlepu vlastních letáčků viz níže.

Internet

Hlavní informační služby poskytujeme samozřejmě na festivalových stránkách. Aby byly informace z nich dostupné i na festivalu, jsou na festivalu v 1. patře KCN umístěny počítače připojené na internet, na kterých si budete moci vyhledat i v průběhu festivalu informace o festivalu, dopravě, okolí festivalu, aktuálních změnách, ohlasy a fotografie z průběhu apod. Tyto počítače slouží výhradně jako informační.

Připojení na internet je rovněž možné prostřednictvím volného Wi-Fi připojení. Používání notebooků je zakázáno ve všech občerstvovacích místech. Jednak z důvodu ochrany vaší techniky před náhodným politím, jednak proto, že tato místa slouží občerstvení a komunikaci lidí.

Informační tabule

Hlavní informační plocha FanCity je umístěna ve vestibulu KC a ve foyer ve 2.p. Obsahuje nejaktuálnější program a upoutávky na jednotlivé pořady, informace k organizaci festivalu, plánky, informace o dopravě apod.

Nechávání vzkazů ostatním fanouškům: Součástí hlavní informační plochy je plocha pro nechávání vzkazů. Přemýšlejte, jak se na festivalu najdete a dávejte si sraz v konkrétní čas na konkrétním místě, nechávejte na sebe čísla telefonů, přidejte poznávací znamení.

Propagace vlastního programu nebo svojí nekomerční a nekonkurenční akce je možná, ovšem pouze prostřednictvím pořadatelů (ptejte se na recepci nebo vedoucích pořadatelů). Schválená propagace bude označena razítkem a umístěna na k tomu vyhrazených místech, neschválená a neoznačená propagace bude strhávána. Důvodem je ochrana zdí a vybavení budovy.

Informační brožura

Nepodceňujte informační brožuru, kterou dostáváte v účastnických materiálech, jsou v ní pravidla účasti, mapky a plánky místa konání, důležitá telefonní čísla včetně HOT LINE a HELP DESK, informace o otvíracích dobách nejbližších prodejen, představení hostů a další zajímavé informace. V případě, že jste si objednali plnou verzi informační brožury, tak i anotace přednášek a dalších pořadů, podle kterých si vyberete v programu to pravé pro vás.

Noviny a festivalové noviny ZáBlesk

Přímo na festivalu se pokusíme vydávat pro pobavení a informování festivalové noviny ZáBlesk. Najdete je v občerstvovacích místech a na informačních tabulích. Jsou určeny pro rychlé přečtení a předání dál. Obsahem jsou zprávy o proběhlém programu, soutěžích, speciálních programech na další den, informace ze zákulisí festivalu, pár fotek a zábavné perličky a krátké zprávy. 

Chcete-li do ZáBlesku přispět, můžete přímo na festivalu sednout k některému z počítačů, napsat čistý text nebo přiložit povedenou zábavnou fotku a poslat na info@festivalfantazie.cz, zpracujeme a uvedeme (bude-li se hodit a bude-li místo). Děkujeme za spolupráci.