Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Marian Call

Narodila se v 1982 v USA a vystudovala zpěv na Stanfordu. Žije na Aljašce, kde začala psát vlastní písně inspirované sci-fi seriály jako Firefly nebo Battlestar Galactica. Jako doprovod k jejímu zpěvu jí pomáhají i netradiční hudební nástroje - psací stroj nebo plechovka s ostatky její kočky. Na koncertech s ní vystupuje kytarista Seth Boyer.

Na své první turné vyrazila v roce 2008, kde strávila 9 měsíců na cestách po Americe v malém autobusu. Ráda za svými fanoušky cestuje i do malých měst a proslavila se svými domácími koncerty, kde se lidi svolávají na mini koncert v obýváku pomocí Twitteru.

Protože je sama geek (fanoušek) a ráda o tom i zpívá, vystupuje na různých conech a jiných slavných akcích světového fandomu. Její vystoupení jsou často spojená s koncerty #w00tstock, Jonathana Coultona, dua Paul&Storm nebo koncerty Molly Lewis.

Na podzim 2012 má Marian své první turné po Evropě, které financovala přes Kickstarter kampaň - její fanoušci mohli pomocí příspěvků ovlivňovat místa a země, kde vystoupí. V rámci tohoto turné ji budeme moct uvítat i na festivalu FanCity v Praze.

Web Marian Call

Fotogalerie Marian Call

Informace o pořadech zpěvačky , cenách místenek, fotografií a podpisů najdete v Přehledu hostů nebo zde.